fbpx

Nieuwe leden voor het blogteam gezocht!

TRAILRUNNING Europe is op zoek naar trailrunners die het leuk vinden om ervaringen met ons te delen. Ons team van vaste bloggers neemt jullie graag mee in de verhalen over hun ervaringen met (ultra) trails, events of gewoon wanneer zij de behoefte hebben om jullie te vertellen over alles wat met trailrunning te maken heeft. Je leest deze blogs terug op onze website. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij enthousiaste trailrunners die hun verhalen met ons willen delen. Zo maken wij onze community NOG groter en delen wij onze ervaringen met elkaar!

Wij zouden het leuk vinden om ons vaste team van blogger uit te breiden met nieuwe leden. Lijkt dit jou iets? Meld je dan nu bij ons en mail naar info@www.trail-running.eu!

 

Ben je al member
Deel dan direct jouw verhaal met de community. Als je bent ingelogd kun je hier direct jouw blog indienen.

 

Tags:

Neem contact op

Verzenden..

© 2019 Trailrunning Europe - All rights reserved - Terms & conditions

or

Log in met je login gegevens

Gegevens vergeten?