fbpx

Wij groeien uit ons jasje en zoeken versterking!

Wil jij deel uitmaken van ons team en jouw talenten inzetten om onze community te voorzien van waardevolle informatie op het gebied van jouw expertise? Vanwege onze groei is team TRAILRUNNING Europe op zoek naar nieuwe teamleden met een passie voor de buitensport, en dan bij voorkeur natuurlijk voor ‘trailrunning’. Ons team werkt hard om voor jullie gave nieuwe activiteiten te organiseren, en daar komt veel bij kijken. Omdat wij komend jaar onze groei gaan doorzetten zijn wij op zoek naar kandidaten met kennis én expertise van de volgende onderwerpen:

Bekijk bovenstaande profielen voor meer informatie. Als jij je jezelf kunt vinden in een van deze bovenstaande profielen stuur dan een mailtje naar info@www.trail-running.eu met je cv en motivatie. Wij bekijken de sollicitaties zorgvuldig en nodigen geschikte kandidaten uit voor een kennismaking.

Neem contact op

Verzenden..

© 2019 Trailrunning Europe - All rights reserved - Terms & conditions

or

Log in met je login gegevens

or    

Gegevens vergeten?

or

Create Account