De bossen rond de Amerongse Berg zijn bijzonder. Een Eenzame Eik en vele oude bomen kenmerken dit gebied. Tijdens de Amerongse Berg Trail kun je vele hoogtemeters lopen. Er zijn vele single tracks en bospaden aangevuld met prachtige stukken heide. De Amerongse Berg Trail gaat door een mooi stuk natuur midden op de Utrechtse Heuvelrug.
De routes zijn afgestemd met de beheerders van het gebied. Een uitdagende trail waarbij je kuiten op de proef worden gesteld.
De Amerongse Berg Trail routes gaan geheel door de Amerongse Staatsbossen. De Eenzame Eik en het hoogste punt van de Utrechtse Heuvelrug zitten natuurlijk in de route.
Het gebied kenmerkt zich door de afwisselende klimmetjes. er zijn historische paden en de bossen worden afgewisseld met heide. De oude lanen worden afgewisseld met speelse single tracks en beide routes hebben stevige hoogte meters te overwinnen.
Boshotel Overberg
De Amerongse Berg Trail heeft een start en finish bij Boshotel Overberg. Deelnemers lopen over een lange laan zo de Bossen in achter het Egel Meer en alle deelnemers komen uiteindelijk na een uitdagende ronde allemaal op het grasveld achter het Boshotel weer binnen bij de finish.
We verzamelen allemaal bij het Boshotel in Overberg. Er is parkeergelegenheid maar we adviseren alle deelnemers om zoveel mogelijk samen af te reizen naar dit event. Er is een openbaar vervoer verbinding en het dichtstbijzijnde station Veenendaal West is op 5km afstand.
Website: Boshotel Overberg: https://www.boshoteloverberg.nl
Adres: Dwarsweg 63b, 3959 AE Overberg
Neem voor overnachtingen contact op met Boshotel Overberg
Telefoon: +31 (0)343 47 55 47
E-mail: info@boshoteloverberg.nl
09:30 – 14:00 Wedstrijd secretariaat geopend (startnummers)
10:00 – 12:00 Start 20km Trail (je starttijd staat op je ticket)
Deelnemers aan de 20km afstand hebben gekozen voor een start vanaf 10:00u of een start vanaf 11:00u. Dit betekend dat de deelnemers die een starttijd vanaf 10:00u hebben, het gehele uur kunnen starten. Dus tussen 10:00 – 11:00u. De deelnemers met een starttijd van 11:00u kunnen kunnen ook kiezen om ergens tussen 11:00 en 12:00u van start te gaan.
12:00 – 14:00 Start 10km Trail (je starttijd staat op je ticket)
Deelnemers aan de 10km afstand hebben gekozen voor een start vanaf 12:00u of een start vanaf 13:00u. Dit betekend dat de deelnemers die een starttijd vanaf 12:00u hebben, het gehele uur kunnen starten. Dus tussen 12:00 – 13:00u. De deelnemers met een starttijd van 13:00u kunnen kunnen ook kiezen om ergens tussen 13:00 en 14:00u van start te gaan.
Deelnemers hebben tot uiterlijk 16:00 de tijd om te finishen.
Voor ieder startmoment krijgen de deelnemers uitleg over de bijzonderheden van de route.
Met behulp van cookies kunnen we analyses maken en jouw ervaring op onze website verbeteren, lees meer. Ik snap het