Brabantse Kluis Trail

Brabantse Kluis Trail

Startplaats:
Herberg de Brabantse Kluis - Aarle Rixtel
Kilometers / Hoogtemeters
  • 10 kilometers
    20 hoogtemeters
  • 20 kilometers
    45 hoogtemeters
  • 30 kilometers
    56 hoogtemeters

Een van onze eerste Trails, een klassieker

We zien hier vele trailrunners terugkomen. Wij denken dat je dit nergens in Nederland zal terugvinden. In Brabant is het voor ons begonnen. We kennen het gebied goed en de Brabantse Kluis met haar Herberg zorgt keer op keer voor een unieke sfeer,.. dat moet je een keer ervaren hebben.

Een trail waarbij je historie, traditie en Brabantse gezelligheid samen vindt en waarbij je getrakteerd wordt op prachtige trails.

Brabantse Kluis Trail - Trail Pictures

Brabantse Kluis Trail

Vanaf de Brabantse Kluis vertrek je. Door weilanden, over heide, door bossen met uitgestrekte vergezichten en,.. met Brabantse Gezelligheid.

Voor dit trail event komen we graag ieder jaar weer terug bij de Brabantse Kluis in Aarle-Rixtel. De Brabantse Kluis is een combinatie van cultuur, klooster, boerderij, herberg en echte Brabantse gastvrijheid. Er zijn 3 prachtige routes van 10-20-30km met start in de boerderij en een finish in de Kloostertuin.

Informatie

Wat een verrassend gaaf natuurgebied! We hebben als startlocatie de Herberg de Brabantse Kluis en je wordt als deelnemer meegenomen over een speelse route via de Mortel naar de achtergelegen bossen en velden. De routes zijn afgestemd met de beheerders van het gebied. Een uitdagend gebied waarbij je verrast zal worden door de prachtige natuur en de bijzondere bewoners.

Routes

Er zijn 3 verschillende afstanden. Alle afstanden geven je een goed beeld van de locale natuur in het Brabantse  natuurlijke landschap. Water, bossen, akkers, heidepaden, single tracks en watergangen wisselen elkaar af. De 30km gaat helemaal richting de Nederheide regio Bakel.

Een prachtige trail die in 2023 haar 10e editie gaat krijgen!

Herberg met Brabantse gezelligheid.

Deze startlocatie herbergen naast nog enkele nonnen in het klooster met een prachtige kloostertuin ook vele natuurlijke bewoners in de boerderij. Veel koeien wonen op 50 meter van het restaurant en dat maakt de sfeer leuk en bijzonder.

Deelnemers kunnen de auto parkeren op verschillende parkeerplaatsen rond de Brabantse Kluis. Volg eventueel de aanwijzingen van onze verkeersregelaars. En,.. Carpool met elkaar.

De Herberg ligt maximaal 1uur en 10min van Utrecht, 60min van Breda en 1 uur en 20min van Maastricht.

Adres: Kloosterdreef 8, 5735 SJ Aarle-Rixtel
Telefoon: +31 (0)492468110
Websitewww.brabantsekluis.nl

Google maps

09:00 – 14:45  Wedstrijdsecretariaat geopend

10:00 – 10:15  Start 30km Trail

10:30 – 12:45  Start 20km Trail

13:00 – 14:30  Start 10km Trail

Deelnemers hebben tot 16:00 de tijd om te finishen.

Voor ieder startmoment is er een uitleg over de route en het natuurgebied.

  • Start: vanaf 13:00
  • De route is compleet uitgezet met pijlen
  • Bevoorrading na 6km en eindbevoorrading
  • Finish voor 16:00
  • Er zijn GEEN plastic bekers beschikbaar, voorzie dus je eigen beker/flesje.

  • Start: 11:00
  • De route is compleet uitgezet met pijlen
  • Bevoorrading na 11km en eindbevoorrading
  • Finish voor 16:00
  • Er zijn GEEN plastic bekers beschikbaar, voorzie dus je eigen beker/flesje.

  • Start: vanaf 10:00
  • De route gaat grotendeels over de 20km route maar een extra lus van 10km wordt op GPX gelopen.
  • Bevoorrading na 11km, 25km en eindbevoorrading
  • Finish voor 16:00
  • Er zijn GEEN plastic bekers beschikbaar, voorzie dus je eigen beker/flesje.

Artikelen en suggesties

Hieronder vind je meer informatie over de Brabantse Kluis Trail en enkele Trail die ook in Brabant door ons georganiseerd worden.

> Ga voor een compleet evenement overzicht naar onze Trail Events Kalender

Deel deze pagina: